Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Андрія Волкова та його компанію Інвестохіллс Веста звинувачують у рейдерстві | «НАШ ГОРОД» новости Мелитополя и Запорожской области

Read Time:2 Minute, 5 Second

Andrey_Volkov

Волков Андрій і рейдерське захоплення в Україні.

Рейдерство в Україні з кожним роком набирає все більших обертів. Як би нова влада не намагалася, але цей процес тільки вкорінюється, набуваючи нових форм і розширюючи свої масштаби. Яскравий приклад незаконного захоплення понад 30 об’єктів нерухомості — це Волков Андрій Вікторович, відома особа в політичних і бізнес-колах.

Хто такий Волков Андрій

Волков Андрій – в минулому чиновник Нацкомфінпослуг, голова правління російського Альфа-Банк Україна. За час свого правління Волков отримав багато престижних премій та багато досяг в плані кар’єрного росту. Волков накопичив знання, вивчив банківську кухню зсередини, а головне, зрозумів для себе, як можна легко створювати схеми з відмиванням грошей.

Сьогодні він є главою фінансової компанії «Інвестохіллс Веста». Компанія діє на законних підставах, але її діяльність викликає сумніви. Для дрібних і середніх бізнесменів вона стала справжнім кошмаром. Наприклад, «Схід Солар», «Яблуневий дар» та інші вже встигли відчути вплив Інвестохіллс на собі безпосередньо. Атака продумана до найдрібніших деталей. При цьому Андрій Волков і  Інвестохіллс Веста доклав чимало зусиль, аби такий результат був досягнутий. 

Зараз розслідуванням щодо діяльності даного чиновника займається київський адвокат Тетяна Козаченко. Саме вона на сторінках видання Гордон.юа опублікувала важливий матеріал, вказавши не тільки на Волкова, але і на інших осіб, які займають високі державні посади. Як далі підуть справи, невідомо: розслідування триває. Ім’я альфа-рейдера Волкова Андрія наразі на слуху майже у кожного видання. 

Інвестохіллс Веста на чолі з Андрієм Волковим замішана у махінаціях

В Україні велика кількість займів, що не були вчасно повернені. Це є наслідком значної економічної кризи. Та декому вдається робити гроші навіть у таких умовах. Наприклад, Волков Андрій Вікторович, який кілька років тому створив один з найбільших операторів боргового ринку, що отримав назву Інвестохіллс Веста.

Волков Андрій начебто робить гарну справу, яка є, на перший погляд, корисною. Та якщо придивитися до його бізнесу в інтернеті через запит Волков Андрій альфа-рейдер, можна знайти багато інформації, яка, м’яко кажучи, не найкращим чином зображує діяльність цієї компанії. Вона пов’язана з рейдерським захопленням нерухомості як у Києві, так і по всій Україні.

Відомий адвокат Тетяна Козаченко наголошує на тому, що усі захоплені таким чином об’єкти раніше були в іпотеці. Це робиться по гарно відпрацьованій схемі: спочатку викупаються права на вимогу боргу, потім настає час махінацій із документами, а завершують справу тітушки, які фізично захоплюють нерухомість.

А на прямі запитання, чи пов’язує Андрій Волков Інвестохіллс Веста з незаконною рейдерською діяльністю, той вважає за краще або відкупитися, або ж голослівно відкараскатися від звинувачень.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *