Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Кривий Ріг: співробітники ДСНС нагадують про дотримання вимог карантинних заходів — | Новини міста Дніпро та області

Read Time:1 Minute, 5 Second

Сьогодні, 22 листопада рятувальники міста Кривий Ріг провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення та нагадали про дотримання вимог карантинних заходів.

Коронавірусна інфекція COVID-19 впливає на різні групи людей різною мірою. У більшості інфікованих хвороба протікає у легкій або середній формі тяжкості, і їм не потрібна госпіталізація. Вірус зберігає життєздатність на поверхнях від 2-х годин до декількох днів. Це залежить від низки умов: типу поверхні, температури, вологості навколишнього середовища. Заразитись можуть люди будь-якого віку, тому всі мають дотримуватись заходів захисту від вірусу. Літні люди та хворі на хронічні захворювання перебувають в зоні підвищеного ризику. Однак нові штами «Дельта» та «Дельта плюс» так само небезпечні для людей середнього віку та дітей. Надзвичайники розповіли про симптоми, які часто спостерігаються при Covid-19:

— підвищення температури, кашель, стомлюваність, втрата нюху та смакових відчуттів.

У деяких інфікованих можуть також спостерігатися:

— біль в горлі, головний біль, різні інші болючі відчуття, висипання на шкірі або зміна кольору шкіри на пальцях рук або ніг, почервоніння чи подразнення очей.

Симптоми тяжкої форми захворювання:

— утруднене дихання, біль у грудній клітці, порушення мови чи рухових функцій.

Фахівці ДСНС вкотре розповіли людям про можливі наслідки коронавірусної хвороби та про важливість дотримання карантинних заходів. Всім небайдужим співрозмовниками було надано листівки превентивного характеру.

 


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *