Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

м. Кривий Ріг: психолог провела профілактичні заходи з рятувальниками — | Новини міста Дніпро та області

Read Time:1 Minute, 15 Second

4-го листопада психолог Криворізького гарнізону відвідала рятувальників 29-ої державної пожежно-рятувальної частини 4-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області з охорони об’єктів.

Під час даної зустрічі співробітники підрозділу надали оцінку моральним та управлінським якостям свого безпосереднього керівництва, висловили думки щодо рівня забезпечення основних аспектів життєдіяльності частини, мали змогу задати питання до керівників та надати власні пропозиції щодо покращення умов служби.

Після загального анкетування, в рамках групової роботи, було проведено психопрофілактичне заняття з особовим складом ІІ-ого караулу у кількості 11 чоловік на тему «Як розпізнати та протистояти психологічному насильству».

Адже, вплив на психіку людини іншою людиною, психологічні маніпуляції та психологічне насильство зустрічається в нашому повсякденному оточенні не так вже і рідко. Ми можемо і не помічати цих речей, бо не знаємо, що насправді вони добряче псують життя нам або нашим близьким.

Це знецінення та постійна критика свого партнера чи власної дитини; жорсткий контроль за тим, що робить, з ким спілкується, куди ходить близька людина; газлайтинг (заперечення почуттів, думок чи спогадів партнера чи дитини); ігнорування — емоційне відсторонення, яке особливо важко переносять діти; ізоляція, шантаж, залякування. Часто «жертва» чи «агресор» це близькі люди, які можуть навіть не здогадуватись про свій статус. Тому важливо знати, що всі вищезазначені способи впливу на людину – це порушення її свободи волі, знищення її самооцінки та навіть зламане життя.

Ця складна і важлива тема зацікавила рятувальників. Вони уважно слухали психолога, задавали багато питань, дискутували та обговорювали способи протистояння насильству чи маніпуляціям.


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *