Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

м. Кривий Ріг: рятувальники провели профілактичні рейди серед людей похилого віку — | Новини міста Дніпро та області

Read Time:40 Second

Одним із методів попередження виникнення надзвичайних ситуацій є інформаційно-роз’яснювальна робота.

Для того щоб громадяни згадали «прописні істини» безпеки життєдіяльності, рятувальники систематично проводять пожежно-профілактичні відпрацювання населених пунктів, під час яких роз’яснюють всім – від мала до велика, про заходи пожежної безпеки у побуті та на робочому місці.

Сьогодні, 4-го листопада, фахівці ДСНС Кривого Рогу провели пожежно-профілактичне відпрацювання серед людей похилого віку, що є най вразливішою категорією населення та знаходяться в зоні ризику.

З мешканцями району було проведено інструктажі по дотриманню вимог пожежної безпеки, про заборону спалювання сухої рослинності, дотримання правил поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів. Спілкуючись із людьми надзвичайники вручали громадянам листівки з відповідними правилами безпеки життєдіяльності.

Рятувальники сподіваються, що проведені заходи вплинуть на свідомість людей і підвищать загальний рівень культури особистої безпеки у суспільстві.


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *