Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

м. Новомосковськ: рятувальники розповіли громадянам про Службу порятунку «101» — | Новини міста Дніпро та області

Read Time:1 Minute, 0 Second

22 листопада інспекторським складом Новомосковського районного управління з метою популяризації Служби порятунку «101» проведений інформаційно-профілактичний рейд в місті Новомосковськ на вулиці Кущівській.

Вогнеборці розповіли людям особливості небезпечної роботи пожежних рятувальників. Намагалися наводити приклади, які б ще більше давали зрозуміти, що половина безпечної роботи рятувальників залежить від самих людей, яким потрібно тримати себе в руках, не запанікувати правильно і набрати номер Служби порятунку «101». Тому було наголошено, що знання екстрених номерів, за якими потрібно викликати екстрені служби, може врятувати їхнє життя. Звичайно ж, щоб викликати екстрену службу повинна статися якась непередбачена подія, яка викликала стрес. Коли так трапляється, у людини мимоволі вилітають з голови навіть найелементарніші речі. Стан паніки закінчується тим, що диспетчеру доводиться тлумачити якісь незрозумілі невиразні пояснення на підвищених тонах. Тим самим, рятувальники втрачають свій дорогоцінний час, якого так потребують.

Де б ми не чули про надзвичайні події, які трапляються, саме рятувальники їх ліквідують. Від того як швидко та оперативно повідомляються відповідні служби – залежить життя людей.

Наприкінці бесіди фахівці ДСНС наголосили співрозмовникам, якщо трапилась якась надзвичайна ситуація не гаючи часу терміново телефонувати до Служби порятунку за номером «101» та закликали дотримуватись правил пожежної безпеки. По закінченню бесід всім громадянам вручили інформаційні листівки.

 


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *