Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

м. Новомосковськ: фахівці ДСНС закликали батьків дбати про безпеку дітей — | Новини міста Дніпро та області

Read Time:1 Minute, 2 Second

Дбати про безпеку дітей, навчати їх правильно поводити себе в екстремальних ситуаціях – актуальне завдання для всіх дорослих, адже діти – майбутнє нації. Зі свого боку рятувальники докладають максимальних зусиль, щоб попередити виникнення надзвичайних подій за участю молодого покоління.

Тому, 27-го жовтня інспекторським складом Новомосковського районного управління разом з вогнеборцями 31-ої державної пожежно-рятувальної частини 11 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області з метою попередження надзвичайних ситуацій з дітьми, було проведено інформаційно-роз’яснювальний захід з батьками в місті Новомосковськ на вулиці Зіни Білої.

Дорослих попередили про наслідки неналежного догляду за дозвіллям власних дітей, закликали не наражати юних мешканців міста на небезпеку!

В ході заходу фахівці наголосили про небезпеку вогню та дитячих пустощів з ним, зупинялись на основних правилах безпеки життєдіяльності.

Також, було зазначено про те, що відсутність елементарного батьківського нагляду може коштувати дитині життя, особливо коли йдеться про недогляд за малолітніми дітьми, які найчастіше не можуть правильно зорієнтуватися, потрапивши в небезпечну ситуацію. Наслідки ігнорування дорослими правил безпеки під час дитячого дозвілля, на жаль, не змушують себе довго чекати.

Наприкінці бесід рятувальники наголошували, що у разі виникнення надзвичайної події потрібно негайно телефонувати до Служби порятунку за номером «101», та вручали усім співрозмовникам профілактичні листівки з корисною інформацією.


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *