Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

м. Павлоград: фахівці ДСНС провели інформаційно-роз`яснювальну роботу серед мешканців міста — | Новини міста Дніпро та області

Read Time:1 Minute, 0 Second

8-го листопада рятувальники 27-ої державної пожежно-рятувальної частини, а також співробітники відділення персоналу та психологічного забезпечення 6-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели інформаційне відпрацювання з мешканцями міста Павлоград.

Стан, який склався сьогодні з пожежами, свідчить, що є наявність складних проблем в протипожежному захисті житлового сектору. Громадяни часто порушують елементарні правила пожежної безпеки, не приділяючи їм належної уваги або просто тому, що не знають їх. Це приводить до того, що у житлових будинках пожежі виникають значно частіше.

Саме тому рятувальники проводять інформаційно-роз`яснювальну роботу серед мешканців, розповідаючи про найбільш поширеніші причини пожеж такі як: необережне поводження з вогнем, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електрообладнання, електронагрівальних і газових приладів, паління у нетверезому стані у ліжку, а також дитячі пустощі з сірниками.

Рятувальники нагадали співрозмовникам основні правила пожежної безпеки у побуті, а саме:

— не можна нагрівальні прилади встановлювати на горючі підставки;

— забороняється залишати електричні та газові прилади, включені без нагляду;

— у житлових будинках, які мають пічне опалення, необхідно звернути увагу на виконання вимог пожежної безпеки під час улаштування печей та їх експлуатації.

Вогнеборі сподіваються, що проведена робота не буде марною та надана інформація допоможе громадянам зберегти своє життя і здоров’я.


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *