Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

На Львівщині перевізникам, які не забезпечать GPS-моніторинг за рухом автобусів, погрожують розірванням договорів | Новини Львова

Read Time:1 Minute, 3 Second

На Львівщині перевізникам, які не забезпечать GPS-моніторинг за рухом автобусів, погрожують розірванням договорів

Управлінню транспорту та зв’язку Львівської обласної державної адміністрації разом із Центральною диспетчерською службою пасажирських перевезень доручили забезпечити належну роботу системи GPS-моніторингу за рухом автобусів на «обласних» маршрутах. Відповідне доручення дав заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Автобуси, які працюють на маршрутах, які перебувають у компетенції Львівської обласної державної адміністрації, повинні бути обладнані відповідними GPS-трекерами, щоб у диспетчерській могли бачити їх рух в режимі реального часу.

«У випадку повторного виявлення порушення автотранспортним підприємством взятих на себе обов’язків в частині відсутності передачі GPS сигналу, прийматимемо відповідні управлінські рішення щодо дострокового припинення дії договорів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування», – зазначив Юрій Бучко.

За словами чиновника, робота GPS трекерів надає можливість покращити якість пасажирських перевезень та контроль за виконанням договірних зобов’язань в частині дотримання схеми та розкладу руху на внутрішньообласних маршрутах, що в свою чергу сприяє оптимізації затрат часу пасажирів котрі завдяки онлайн ресурсам мають змогу відслідковувати рух транспортних засобів на лінії.

Зазначимо, що у Львівській області функціонує автоматизована інформаційна система диспетчерського управління пасажирським транспортом, яка відображає рух внутрішньообласних маршрутів в режимі реального часу. Дані із цієї системи відображаються у низці додатків, які дають змогу стежити за рухом громадського транспорту в онлайн-режимі.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *