Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

На перейменування Facebook поставили гриф: «цілком таємно» | Новини Львова

Read Time:1 Minute, 5 Second

На перейменування Facebook поставили гриф: «цілком таємно»

Про це повідомила The Verge, посилаючись на власні джерела в компанії. Перейменування пов'язане з тим, що Facebook хоче асоціюватися не тільки з однойменною соціальною мережею, але з усім «всесвітом» своїх продуктів.

І компанії, і соцмережí мають намір дати нову назву: Horizon Worlds.

Детально про ребрендинг повинен розповісти глава Facebook Марк Цукерберг на щорічній конференції Connect, яка відбудеться 28 жовтня. І про це повідомила не тільки The Verge, але й усі, кому не ліньки. Однак у Facebook цю ідею тримають у найсуворішому секреті, який (нібито) не знає навіть вище керівництво компанії! Утім, можливо й не знає – керівництво, таке керівництво…

Пресслужба Facebook відреагувала на новину так: «Ми не коментуємо чутки і спекуляції», – сказав офіційний представник Facebook Джо Осборн.

Схоже, інформацію настільки тримають в секреті, що навіть пресслужба разом з нікому не відомим «представником» Джо Осборном змушені «прикидатися шлангами».

Як повідомлялося, 5 жовтня понад шість годин сервіси компанії: соціальні мережі Facebook і Instagram, а також WhatsApp і Facebook Messenger були недоступні для користувачів по всьому світу. збій виник після зміни налаштувань магістральних маршрутизаторів, які відповідають за координацію мережевого трафіку між дата-центрами Facebook. Збій в мережевому трафіку надав каскадне вплив на спосіб зв'язку центрів обробки даних компанії, що призвело до зупинки роботи служб.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *