Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Новомосковський район: надзвичайники нагадали громадянам правила пожежної безпеки в побуті — | Новини міста Дніпро та області

Read Time:1 Minute, 9 Second

15-го листопада, з метою попередження пожеж у побуті та інших надзвичайних ситуацій, загибелі людей на них, інспекторським складом Новомосковського районного управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області проведено профілактичні бесіди з мешканцями міста Новомосковськ та селища міського типу Магдалинівка.

Спілкуючись з населенням, співробітники ДСНС вказали на ряд грубих порушень, що спричиняють пожежі в побуті, довели статистику займань по місту та області, пояснили шляхи запобігання таким випадкам.

Громадянам рекомендували перевірити газове обладнання та пічне опалення, усунути несправності, якщо у цьому є необхідність. Застерегли не перевантажувати електромережі одночасним включенням великої кількості електроприладів в одну електророзетку, а йдучи з будинку, не залишати ввімкненими електричні пристрої, газ, світло тощо.

Дорослих попередили надійно ховати від малюків сірники, запальнички, не доручати їм стежити за включеними в мережу електричними або засвіченими гасовими і газовими приладами, не залишати в закритих приміщеннях без нагляду дітей дошкільного і молодшого шкільного віку.          

Усім співрозмовникам  співробітники ДСНС вручили профілактичні листівки на тему: «Бережіть своє житло від пожеж!» та іншу наочну агітацію.

Шановні громадяни! Щоб лихо не прийшло до вашої оселі, зробіть   своєчасні висновки і будьте уважними та обережними. Не паліть у ліжку, слідкуйте за станом електро- та газових приладів, дотримуйтесь протипожежних правил  під час користування ними. У разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної події негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером «101».


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *