Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Рятувальники Дніпропетровщини посилюють профілактичну роботу у житловому секторі, у зв’язку зі збільшенням трагічних пожеж в побуті — | Новини міста Дніпро та області

Read Time:1 Minute, 51 Second

У зв’язку з погіршенням ситуації з кількістю трагічних пожеж у житловому секторі, рятувальники Дніпропетровщини посилюють роботу щодо проведення інформаційно-роз’яснювальних рейдів з населенням з питань пожежної безпеки у побуті.

На міському телебаченні Дніпра, Кам’янського, Кривого Рогу, Нікополя, Новомосковська та Павлограда вийшли сюжети з питань пожежної безпеки в побуті. Рятувальники розповідали про правила користування електричними приборами, правильне використання та обслуговування пічного опалення та газового обладнання, а також пояснювали порядок дій у разі виникнення пожежі.

Також, сьогодні на всій території області представники Служби порятунку проводили рейдові відпрацювання у житловому секторі міст та сіл, серед багатодітних сімей та малозахищених верств населення.

Сім’ям з дітьми рятувальники приділяли особливу увагу, адже за останній час набагато зросла кількість трагічних пожеж з дітьми. Батьків просили не залишати дітей без нагляду, навчати їх правилам безпеки життєдіяльності та діям у разі виникнення пожежі. Зазначили на тому, що діти не мають слідкувати за електроприборами та опалювальними пристроями. Також, малечу попередили про заборону пустощів з вогнем та небезпечними предметами.

Кожному співрозмовнику представники ДСНС розповіли про правила використання обігрівальних пристроїв, пічного та газового обладнання. Попередили про дії, які можуть призвести до виникнення пожежі. Також, фахівці наполягали не залишати обігрівальні прибори увімкненими на ніч, та перевіряти печі перед тим, як лягати спати.

Рятувальники розповідали жителям про трагічні випадки пожеж, які нещодавно сталися на території України та області. Роздавали людям інформаційні листівки, давали поради щодо безпеки в побуті та відповідали на питання співрозмовників.

Усі ці заходи спрямованні на запобігання виникнення надзвичайних ситуацій, зменшення кількості випадків травмування та загибелі дітей і дорослих на пожежах, а також для підвищення загальної свідомості громадян з питань власної безпеки.

Нагадуємо, що за останні 2 дні на пожежах у Хмельницькій  та Вінницькій областях загинуди 8 дітей та 2 дорослих. Детальніше про події можна дізнатися на сайті ДСНС України, за посиланням: https://www.dsns.gov.ua/ua/Nadzvichayni-podiyi/131626.html

Шановні мешканці області!

Вкотре просимо вас дотримуватися правил пожежної безпеки, правильно встановлювати та використовувати електричне, газове та пічне обладнання. Слідкувати за безпекою ваших дітей! Відповідальність за збереження вашого життя та життя ваших дітей лежить тільки на вас! Не дозволяйте пожежі стати причиною трагедії!!! У разі виникнення надзвичайної ситуації негайно телефонуйте до ДСНС, за номером – «101»!!! Відповідальність рятує життя!!!

 

 


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *