Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

​Двадцять другий об’єкт правосуддя Житомирщини – під захистом Служби судової охорони

Read Time:1 Minute, 2 Second

Суд у селищі Хорошів Житомирської області 3 серпня перейшов під захист Служби судової охорони.

«Володарсько-Волинський районний суд став двадцять другим об’єктом судової влади Житомирської області, який перейшов під охорону Служби судової охорони. Усього в нашому регіоні 30 судів та судових установ. На співробітників Служби покладаються завдання зі здійснення контрольно-пропускного режиму, дотримання карантинних заходів, реагування на позаштатні ситуації, захисту учасників правосуддя та багато інших. Переконані, що з появою наших співробітників вам стане безпечніше працювати», — звернувся до колективу суду начальник Територіального управління Служби судової охорони у Житомирській області полковник Служби Геннадій Герасимчук.

Гостей з територіального управління вітали голова Володарсько-Волинського райсуду Артем Збаражський, керівник апарату Людмила Яковенко та працівники суду.


«Ми раді вітати вас у стінах нашого суду і втішені, що з дев’яти об’єктів судової влади, де ще не працює Служба судової охорони, наступним ви обрали саме наш суд. Відтепер працівники суду не виконуватимуть невластиві їм функції з контролю та пропуску відвідувачів, ця функція покладається на ваших співробітників. Працюватимемо як одна команда», — запевнив голова суду Артем Збаражський та побажав захисникам Феміди успіхів у службі та міцного здоров’я.

У перший же день співробітники Служби не допустили пронесення відвідувачем Володарсько-Волинського суду забороненого предмета – ножа, який той був змушений залишити в комірці схову.


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post ​За місяць Служба судової охорони не допустила до судів Житомирської області 229 заборонених предметів
Next post ​Яскравий, сучасний та несхожий на школу заклад, — міністр Шкарлет про гімназію №3