Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

​Як у Житомирі перевіряли якість ремонту дороги на вулиці Святослава Ріхтера. ФОТО

Read Time:50 Second

Представники міської ради перевірили якість виконання робіт з поточного ремонту дороги на вулиці Святослава Ріхтера.

Вчора робоча група виїхала на перевірку якості виконаних робіт підрядною організацією з поточного ремонту дорожнього покриття на вулиці Святослава Ріхтера.

«Відреагувавши на повідомлення небайдужих мешканців у соцмережах щодо неякісного ремонту дороги по вулиці Святослава Ріхтера, ми сьогодні виїхали з робочою групою на місце і перевіряємо якість виконаної роботи», — розповідає заступник міського голови Олександр Шевчук. Було запрошено представника від громадськості В’ячеслава Магалецького.


До складу робочої групи увійшли представники управління транспорту та зв’язку та капітального будівництва, начальник КП «УАШ», начальник контрольно-аналітичного відділу міської ради та представники підрядної організації.

«Разом з лабораторію підрядної організації перевіряємо місця, до яких у громадян були сумніви щодо якості, зокрема товщини асфальтобетонного покриття й товщини укладеного асфальту. шляхом вирубки кернів асфальтобетону відібрали три зразки, які передали до лабораторії для встановлення їх відповідності вимогам ДСТУ. Все зафіксовано протоколом, і експертизи покаже, чи відповідає результат дефектному акту та завданню, яке було поставлене перед підрядною організацією», — зауважив Олександр Шевчук.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post ​У Житомирі біля скверу на вулиці Лятошинського зʼявився кольоровий інтерактивний дитячий майданчик. ФОТО
Next post ​За місяць Служба судової охорони не допустила до судів Житомирської області 229 заборонених предметів