Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

​Яскравий, сучасний та несхожий на школу заклад, — міністр Шкарлет про гімназію №3

Read Time:1 Minute, 14 Second

«Тут те, що важливо в освіті, – доступність і якість …», — лаконічно передав свої враження Міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет під час візиту до Житомирської міської гімназії №3.

«Яскравий, сучасний та несхожий на школу заклад…Ніби інша реальність…Інклюзія, опенспейс, безпечне харчування… Те, що створили тут за підтримки міського голови, — це зразок …», — говорить міністр.

Міський голова Сергій Сухомлин каже: це — приклад того, як з нуля можна звести будівлю та облаштувати просторі класи новітнім обладнанням, впроваджуючи принципи НУШ.


Нещодавно у харчоблоці школи встановили ще й пароконвектомат. «У кожному закладі освіти діти мають харчуватися збалансовано та із задоволенням», — наголошує міський голова. До кінця року пароконвектомати з’являться у всіх житомирських дошкільних закладах: на це виділено 3,5 млн з місцевого бюджету. Таке обладнання встановлять і в ЗОШ № 20 та № 30 у ході ремонтів шкіл.

Житомир сподівається на фінансову підтримку від держави по зведенню нового корпусу гімназії № 23. Проєкт з будівництва вже готовий. Власне, про це і говорив Сергій Сухомлин з міністром освіти.


«Збудувати нове приміщення для школи простіше і дешевше, аніж реконструювати старе, де інклюзія не передбачалася. А школа має бути доступною для кожного учня!», — підкреслює міський голова.

Інше важливе питання — передача ПТУ на баланс міста. П’ятий рік поспіль професійно-технічні училища фінансуються з бюджету громади, при тому, що серед студентів лише 40% — житомиряни. «100 млн грн, які щорічно виділяються на ПТУ, мають спрямовуватися на освіту житомирських дітей, — наголошує Сергій Сухомлин і додає, що документи з передачі ПТУ на баланс міста вже підготовлені, очікується рішення від обласної ради.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post ​Двадцять другий об’єкт правосуддя Житомирщини – під захистом Служби судової охорони
Next post COUGAR VM410 PS: универсальная игровая гарнитура с крутым дизайном и богатым комплектом — Новости технологий