Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

​Житомирські нацгвардійці, поліцейські конвойної служби та працівники судової охорони провели спільні навчання

Read Time:48 Second

На території Житомирського апеляційного суду та обмінного пункту станції Житомир відбулися тактико-спеціальні навчання. Участь у тренуванні взяли гвардійці військової частини 3047 Північного об’єднання Національної гвардії України, поліцейські роти конвойної служби ГУНП та працівники служби судової охорони.

Навчання охоплювало в себе дії особового складу під час конвоювання обвинувачених та засуджених осіб у судових установах та на обмінному пункті, під час виникнення надзвичайних подій.


Також відпрацьовувалися алгоритми дій щодо охорони підсудних у залі судових засідань та порядку дій при ускладненні обстановки та порушень публічного порядку.

«Ми не можемо передбачити всіх нюансів, які можуть статися під час несення служби. Проте такі спільні навчання допомагають виробити чіткість дій та відпрацювати практичні навички задля запобігання надзвичайних подій під час конвоювання підсудних»,- зазначив заступник командира частини зі служби майор Ігор Плєвако.


Увесь процес відбувався в умовах, наближених до реальних. А по завершенню учасники обговорили аспекти своєї роботи у взаємодії між підрозділами та варіанти вирішення можливих нестандартних ситуацій під час виконання службових завдань.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *