Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

​П’ять років на сторожі правопорядку: житомирські патрульні святкують річницю

Read Time:34 Second

Житомирській патрульній поліції – 5 років. 22 березня 2016 року був створений новий орган для забезпечення правопорядку і безпеки громадян. Тоді присягу склали 228 патрульних. На сьогодні ж 324 поліціанти служать у лавах патрульної поліції Житомирщини, серед них – 52 жінки.

В Управлінні патрульної поліції Житомирської області сьогодні вітання отримували ті, хто обрав шлях «служити та захищати», хто забезпечує публічну безпеку і порядок, протидіє злочинності та допомагає тим, хто цього потребує, охороняє права і свободи людини, а також інтереси суспільства і держави.


За новою традицією, тих, хто несе службу від першого дня роботи патрульної поліції, відзначили комірцевими значками. Пройдений 5-тирічний безперервний стаж є свідченням професіоналізму та самовідданості обраній справі.


Вітаємо та дякуємо за службу!!!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post ​Як проходить реконструкція обласного онкологічного диспансеру. ФОТО
Next post ​Матеріали Національного проєкту про бортництво з унікальними матеріалами з Житомирської області передали до Державного архіву Київщини