15 громад Житомирщини пройшли відбір програми «U-LEAD з Європою» на навчання з просторового планування

Read Time:1 Minute, 8 Second

  Завершився відбір громад для участі у навчальній програмі Програми «U-LEAD з Європою» «Кроки для спеціалістів» на тему «Просторове планування та управління природними ресурсами».

  На Житомирщині відібрали Пулинську, Новоборівську, Семенівську, Новоград-Волинську, Баранівську, Тетерівську, Новогуйвинську, Гришковецьку, Станишівську, Вчорайшенську, Овруцьку, Черніхявську, Чоповицьку, Ушомирську та Городоцьку громади. Всього в Україні відібрали 225 громад.

  «Активність громад у таких відборах показує, що просторове планування є важливим елементом формування спроможності громад. Також це показник кадрової спроможності, адже наявність фахівців землевпорядників, архітекторів, будівельників у команді сприяє формування якісної політики управління ресурсами», — наголошує Василь Невмержицький, керівник Житомирського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою».

  У травні та червні для відібраних громад проведуть семінари:

  • принципи просторового планування;
  • просторове планування в Україні;
  • просторове планування в територіальних громадах;
  • виклики просторового планування;
  • земля та інші природні ресурси в територіальних громадах.

  За результатами навчання, 48 громад отримають додаткову експертну підтримку у підготовці завдання для розробки Комплексного плану просторового розвитку території територіальної громади або проведенні аудиту земельних ресурсів.

  Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.

Новини Житомира

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Жителі Черняхівщини протестували під стінами управління держгеокадастру в Житомирській області
Next post У Запоріжжі двоє молодиків затримані за вбивство та пограбування 90-річного дідуся. ФОТО | Кримінальні новини