Активність у виробничому секторі США у квітні дещо зменшилась » — новости экономики Украины | Экономика

Read Time:1 Minute, 3 Second

Квітневий звіт ISM по виробничій сфері США виявився нижчим за очікування, показавши несподіване зниження основного індексу до 60,7. Аналітики Wells Fargo пояснюють, що виробництво стримується нестачею вхідних компонентів, що відбивається в збільшенні кількості невиконаних замовлень до рекордно високого рівня.

«Повідомлення з сьогоднішнього виробничого звіту ISM полягає в тому, що промисловий сектор міг би зростати ще сильніше, якби не ряд обмежень. Індекс знизився до 60,7 у квітні з 64,7 у березні. Будь-яке значення вище 50 сигналізує про розширення, але цифра вище 60 вказує на широке і сильне розширення. Проте, різке зниження в квітні не зовсім відповідає регіональним PMI і нашим власним обговоренням з виробниками по всій країні».

«Найм також сповільнилося в квітні — індекс зайнятості впав до все ще сильних 55,1. У цьому місяці коментарі були зосереджені більше на питаннях забезпечення матеріалами і пов’язаних з ними витратами, а не на проблемах з робочою силою, але в доповіді зазначалося, що прогули робітників і труднощі із заповненням відкритих вакансій як і раніше є факторами, що стримують загальне зростання виробництва».

«Ми як і раніше очікуємо, що виробники збільшать число робочих місць в п’ятничному звіті про зайнятість, але індекс зайнятості ISM вказує на те, що найбільшою перешкодою для найму в короткостроковій перспективі можуть бути «тертя», пов’язані з бурхливим економічним зростанням».

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Скільки державний бюджет недоотримав у березні » — новости экономики Украины | Экономика
Next post Ціни на тепло можуть вирости на 57% » — новости экономики Украины | Экономика