Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Артур Боссо випустив кліп-протест на пісню «Мені все до весни» | Новини культури та мистетства

Read Time:1 Minute, 8 Second

Культура Понеділок, 25 жовтня 2021 22:35 Культура «Мені все до весни» — український співак випустив кліп-протест з ведучою Філоновою   Коментувати Роздрукувати "Мені все до весни" - український співак випустив кліп-протест з ведучою Філоновою Артур Боссо випустив кліп-протест на пісню «Мені все до весни». Головну роль зіграла ведуча Олена Філонова. Фото: надане піар-менеджером артиста

Виконавець Артур Боссо презентував кліп-протест на пісню «Мені все до весни». Технології витісняють реальність, а стосунки перейшли в статус «віртуальні»: побачення і зустріч з друзями все частіше — в екранах телефонів.

«За цими екранами телефонів та ідеальними картинками почали втрачати реальні почуття і емоції, присмак першого побачення, тактильних відчуттів, щирих поглядів очі в очі. Я вважаю, що навіть рік віртуального спілкування не зрівняється і з п’яти хвилинами живих дотиків і зустрічей. Особистий контакт — це не соціальні мережі, саме цю важливу тему я хотів підняти у відеороботі» — поділився співак.

Головну роль у кліпі зіграла телеведуча й блогерка Олена Філонова. За сюжетом, холостяк приходить додому після робочого дня і гортає стрічку Instagram у пошуках тієї самої ідеальної.

«Для мене було важливо показати, що наше життя може бути таким, як раніше. У тандемі з кліпмейкером Разміком Погосяном ми показали сон, в якому немає місця соціальним мережам, а реальне спілкування є головним життєвим пріоритетом. Але всі приємні сни закінчуються, і життя залишається тільки в наших руках» — прокоментував Боссо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Я підкинув вишню в небо, не попав до рота» — автор хіта «Гуси» випустив нову пісню

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *