При цьому за два останні роки комунальні тарифи зросли на 40%, а соціальні виплати — ні.
Олег Попенко
Про це в коментарі заявив голова Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко.
«Чергове підвищення комунальних тарифів сильно вдарить по платоспроможності громадян. Люди не можуть дозволити купити продукти, які вже коштують дорожче ніж в Польщі. Адже вже близько 25% українців знаходяться на межі виживання», — каже експерт.
Він підкреслив, що комунальні тарифи за 2023 та 2024 роки зросли на 20%.
«Тобто загалом за два останні роки комунальні тарифи зросли на 40%. На сьогодні немає жодного економічного обгрунтування підвищувати тарифи», — резюмує О.Попенко.
