Через 10 днів в Червонограді запрацює станція знезалізнення води – Новини Львова та області

Read Time:1 Minute, 31 Second

 15.09.202115.09.2021 Новини Суспільство

14 вересня заступник міського голови Микола Мисак та начальник відділу капітального будівництва Червоноградської міської ради Петро Павлюк оглянули хід пусконалагоджувальних робіт на станції знезалізнення Бендюзького водозабору.

Як повідомив представник генерального підрядника, компанії «Діфрано юніон» Олексій Бець, монтажні роботи на станції уже завершено – відбувається підготовче промивання фільтрів. Наразі, випробовування обладнання відбувається в ручному режимі, а вже наступного тижня, з 20 вересня, коли на об’єкт приїдуть фахівці з програмного забезпечення, станція запрацює автоматизовано.

Після проведення усіх підготовчих робіт та налаштувань, орієнтовно через 10 днів, станцію знезалізнення можна вводити в експлуатацію, запевняє Олексій Бець.

Додамо, роботи, які Червоноградводоканал проводить з заміни магістрального водопроводу від Бендюзького водозабору до Червонограда, вже на завершальному етапі. Коли відбудеться переключення з старого водопроводу на новий, та як покращиться якість води в домівках червоноградців журналістам телеканалу БУЖНЕТ розповів директор КП “Червоноградводоканал”, Володимир Солдат:

“Була передбачена заміна водопроводу діаметром 355 мм загальною протяжністю 2 км 700 м. На даний момент прокладено 2 км і 100 метрів. Ми фактично підійшли до дамби, до р.Західний Буг. Залишилось ще їх пройти, щоб завершити роботи до старої водонапірної башти. Роботи ведуться впродовж двох місяців і для їх закінчення потрібно ще три тижні. Після цього відбудеться переключення зі старого водопроводу на новий. Мешканці міста певною мірою відчують це переключення, воно відбуватиметься впродовж двох днів. Про можливе погіршення якості води в цей час, ми ще повідомимо додатково через ЗМІ. Тож, завдяки повній заміні водопроводу Бундюзького водозабору, станції знезалізення, якість води у кранах мешканців Червонограда покращиться.”

  • Заклади освіти з 20 вересня будуть працювати з новими карантинними обмеженнями
  • У Червонограді “Галицькі Вакації” цьогоріч зберуть понад 20 хореографічних колективів із різних куточків України
  • У Червонограді оперативники затримали наркозбувача, який розповсюджував «метадон»
  • Усі медзаклади області працюють над впровадженням електронних лікарняних
  • Які є протипоказання до вакцинації від COVID-19?
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Проблематика доріг потребує першочергового вирішення – Белзька громада працює над стратегією свого розвитку – Новини Львова та області
Next post Вакцинальна кампанія в області: кого і чим вакцинують – Новини Львова та області