Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Через схід 10 вагонів на Житомирщині паралізовано залізничне сполучення Вінниці з Києвом | Новини Вінниці

Read Time:38 Second

Новини Вінниці / Через схід 10 вагонів на Житомирщині паралізовано залізничне сполучення Вінниці з Києвом Поблизу станції Чернорудка, яка розташована у Бердичівському районі Житомирщині, сьогодні, 27 жовтня стався схід 10 порожніх вагонів вантажного поїзда. Через це рух на ділянці з Вінниці до Києва паралізовано. Потяги курсують обхідним шляхом.

В «Укрзалізниці» попереджають, що «деякі пасажирські поїзди курсують із запізненням». Через НС поїзд  № 764 Одеса-Київ прослідував зміненим маршрутом через Шепетівку та Коростень, що зумовило його затримку. Передбачалося, що орієнтовно на 4 години.

Про можливі затримки інших рейсів залізничники обіцяють повідомлятиметься додатково та просять вибачення за незручності. Пасажирів вони закликають слідкувати за офіційними повідомленнями компанії та оголошеннями на вокзалах.

Про причини сходу вагонів в «Укрзалізниці» повідомлять після розслідування. На місці працюють відновлювані поїзди, які мають ліквідувати наслідки, адже пошкоджено колії.

Відомо, що порушено габарити двох колій. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *