Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Чернівецька область: рятувальники посилюють інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення задля попередження збільшення кількості пожеж у житловому секторі — | Новини Буковини

Read Time:56 Second

У зв’язку зі збільшенням кількості пожеж у житловому секторі, а також загибеллю людей на них, рятувальники посилюють інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення. Сьогодні фахівці Служби порятунку Буковини провели рейди у всіх районах області – Дністровському, Вижницькому, Чернівецькому.

Рятувальники навели громадянам статистику пожеж та поділились причинами їх виникнення, а також нагадали основні правила пожежної безпеки у побуті. Особливу увагу співрозмовників звернули на безпеку під час опалювального сезону. Фахівці підрозділів Головного управління нагадали громадянам, як безпечно обігрівати помешкання, наголосивши на необхідності регулярно перевіряти справність обігрівальних приладів, стан електромережі та газового обладнання, не розпалювати вогонь у печах з тріщинами тощо.

Окрім цього, рятувальники у ході рейдів  поспілкувалися з батьками, пояснили їм, що не можна дозволяти малечі самостійно розпалювати пічку та вмикати пристрої в розетку, а також користуватись сірниками, адже невинні дитячі пустощі з вогнем також можуть призвести до виникнення пожежі в домі. Працівники Служби порятунку наголосили повсякчас слідкувати за малечею, щоб не трапилося біди.

Для кращого засвоєння інформації рятувальники роздали буковинцям тематичні листівки.

   

   

   

   

   

   

 

Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області

 

 


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *