Чернівецька область: переможці конкурсів малюнків отримали свої нагороди — | Новини Буковини

Read Time:1 Minute, 7 Second

Кінець навчального року – це підбиття підсумків як шкільного життя, так і позашкільних досягнень учнів, відзначення їх успіхів на конкурсах, у яких діти брали участь протягом року. Зокрема, упродовж лютого-березня у Чернівецькій області тривав конкурс дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику. Як і кожного року, сотні школярів, студентів професійно-технічних закладів освіти, вихованців центрів дитячої творчості та позашкільних гуртків готували малюнки, робили різного роду аплікації та цікаві вироби, щоб продемонструвати свої знання правил безпеки та свідоме ставлення до їх дотримання.  Загалом до розгляду журі на обласному рівні було представлено понад триста робіт. Підбивши підсумки, журі визначило найкращі роботи, й у останні дні навчального року та на святі останнього дзвоника в урочистій обстановці у районах області та місті Чернівці рятувальники нагородили переможців обласного етапу конкурсу грамотами та подарунками. Приємно, що двоє школярів – Владлен Бодянчук та Анастасія Ворожбитюк з Дністровського району стали переможцями не тільки на обласному, а й на Всеукраїнському рівні.

Окрім цього, нагороди отримали учасники Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті – життя у безпеці», організованого Всеукраїнським громадським дитячим рухом «Школа безпеки». Дипломами та призами було відзначено не тільки тих дітей, котрі зайняли призові місця, а й авторів найбільш унікальних та цікавих робіт.

   

   

   

   

 

Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області

 


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Колектив Головного управління ДСНС висловлює співчуття з приводу передчасної смерті рятувальника Івана Агатія — | Новини Буковини
Next post Через проблеми з дружиною: на Житомирщині чоловік підпалив себе. ВІДЕО