Чернівецька область: рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на території лікарні – | Новини Буковини

9 червня на території Глибоцької центральної районної лікарні відбулися спільні тактико-спеціальні навчання рятувальників та працівників лікарні. Метою навчань  було відпрацювання на практиці спільної взаємодії щодо ліквідації пожежі.

За задумом навчань, в одному з відділень лікарні сталася пожежа. Працівники лікарні виявивши загорання повідомили Службу порятунку та провели заходи щодо евакуації людей з приміщення. На місце події прибули рятувальники 14 державної пожежно-рятувальної частини смт Глибока. Одягнувши апарати захисту органів дихання та зору вогнеборці провели розвідку в приміщенні, після чого ліквідували умовну пожежу.

Окрім цього, рятувальники нагадали працівникам лікарні про правила користування первинними засобами пожежогасіння. Також, присутні мали змогу самостійно ліквідувати умовну пожежу за допомогою вогнегасника.

По завершенню практичної частини було підбито підсумки навчань та обговорено спільні дії в разі виникнення надзвичайної ситуації.  

   

    

 

Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області


Previous post м. Чернівці: Державна виконавча служба передала рятувальникам Буковини автомобілі та інше майно – | Новини Буковини
Next post Сергія Сухомлина обрано заступником голови Палати місцевих влад

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *