Чернівецька область: рятувальники розпочали Тиждень знань безпеки життєдіяльності — | Новини Буковини

Read Time:1 Minute, 36 Second

Задля того, аби діти знали та дотримувались правил пожежної безпеки  та безпеки життєдіяльності рятувальники проводять Тиждень знань безпеки життєдіяльності, основною метою якого є формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров‘я, а також знання та дотримання правил безпеки у повсякденному житті та при виникненні надзвичайних ситуацій.

Так, 11 травня рятувальники поспілкувались із школярами. У місті Чернівцях рятувальники провели онлайн заняття в ЗОШ №4 для учнів 4-х класів, а у ЗОШ №2 зустрілися із школярами 1-2 класів. Під час спілкування рятувальники розповіли школярам основні правила пожежної безпеки та наголосили на їх неухильному дотриманні. Зокрема, фахівці Служби порятунку нагадали дітлахам номери телефонів екстрених служб та розповіли про те, яку інформацію необхідно повідомити диспетчеру у разі виникнення надзвичайної ситуації. Особливу увагу, рятувальники зосередили на правилах поведінки дітей у побуті та в навчальних закладах, а саме розповіли, що заборонено гратись із сірниками та запальничками, а також самостійно використовувати електропобутові прилади. Подібні бесіди було проведено і в районах області. Зокрема, в місті Вижниця рятувальники поспілкувались із школярами про небезпеку вдома й на вулиці, а також дії в разі виникнення пожежі. А з учнями 11 класу Герцаївської ЗОШ було проведено практичні заняття. Діти ознайомились з бойовим одягом та спорядженням, який використовується рятувальниками. Також, дітей ознайомили з типами вогнегасників їх призначенням та способами використання. А наприкінці зустрічі кожен з учнів мав змогу погасити умовну пожежу за допомогою вогнегасника. Також, сьогодні були проведені показові виступи в Кельменецькому професійному ліцеї, де школярам не лише нагадали правила безпеки, а й продемонстрували автомобіль, який виїжджає на ДТП. Школярі з захопленням слухали та оглядали  спецтехніку і обладнання, а також мали змогу приміряти бойовий одяг та каски.

Тиждень знань безпеки життєдіяльності триватиме й надалі до 18 травня. Щоденно рятувальники спільно з освітянами будуть проводити заходи спрямовані на покращення знань дітей щодо правил безпеки життєдіяльності.

   

   

   

   

   

   

   

   

Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post З початку 2021 року піротехніки | Новини Вінниці та області вилучили та знищили майже 20 тисяч вибухонебезпечних предметів — | Новини Вінниці та області
Next post м. Чернівці: рятувальники стали переможцями обласних змагань з легкої атлетики — | Новини Буковини