Чернівецька область: рятувальники вдосконалили вміння щодо використання гідравлічного та пневматичного аварійно-рятувального обладнання — | Новини Буковини

Read Time:1 Minute, 11 Second

Під час ліквідації різного роду надзвичайних ситуацій важливу роль відіграє не лише професійність рятувальників, а й спецтехніка, яку вони використовують. Саме тому, працівники Служби порятунку намагаються постійно вдосконалювати свою майстерність у використанні спецінструментів, а також покращувати матеріально-технічне забезпечення задля швидкого та ефективного реагування на надзвичайні події.

Зокрема, 21-24 травня пройшли навчання з безпечного та належного використання гідравлічного та пневматичного аварійно-рятувального обладнання TM «Weber Rescue». Саме таким обладнанням укомплектовані автомобілі «Ford Ranger», «MAN» та «Volkswagen Сrafter». Навчання проходили на території ДПРЧ-10 смт Кельменці Дністровського району, на території ДПРЧ-3 ДПРЗ-1 м. Чернівці, а також на території ДПРЧ-14 смт Глибока Чернівецького району, в яких були залучені рятувальники всіх пожежно-рятувальних підрозділів Чернівецької області.

Інструктори розповіли рятувальникам про переваги цього обладнання, відмінності пневматичних і гідравлічних аварійно-рятувальних інструментів та загальні правила безпечного використання спецінструментів. Це обладнання використовується під час ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод для деблокування потерпілих чи відчиненні заблокованих дверей. Також інструменти застосовуються для розрізання металевих конструкцій та підняття важких елементів. Зокрема, присутнім показали на практиці як правильно застосовувати дане обладнання. Тому, рятувальники відпрацювали навички роботи з гідравлічними мотопомпами, розтискувачами, ріжучим та комбінованим інструментом. Рятувальникам розповіли загальні правила безпечного використання спецінструментів, адже вони повинні швидко та без ризику для потерпілих застосовувати спецінструменти під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

 

    

   

   

Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post м. Чернівці: рятувальники пояснюють громадянам, які наслідки може мати ігнорування правил пожежної безпеки — | Новини Буковини
Next post Освітня субвенція для громад Житомирщини: недостатність 25 млн.грн.