Чернівецька область: школярі продовжують дізнаватись про пожежно-рятувальну справу у рамках Тижня знань з безпеки життєдіяльності — | Новини Буковини

Read Time:1 Minute, 34 Second

17 травня буковинські школярі та дошкільнята мали змогу продовжити знайомство із особливостями пожежно-рятувальної справи та вдосконалити знання з правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності під час цікавих заходів, які для дітей проводили рятувальники.

Сьогодні фахівці Служби порятунку завітали до учнів ЗОШ №3, ЗОШ №14 та ЗОШ №35 м. Чернівців. Під час бесіди з школярами рятувальники нагадали дітям правила пожежної безпеки, а також пояснили до чого призводять пустощі з вогнем. Продемонструвавши спецавтомобіль та його оснащення, рятувальники розповіли дітям, за допомогою яких спеціальних інструментів  вони ліквідовують ті чи інші надзвичайні ситуації. Школярі були раді приміряти бойовий одяг рятувальників та каску, що дало змогу відчути себе справжніми вогнеборцями. Деяким дітям навіть вдалось ліквідувати умовну пожежу за допомогою вогнегасника.

Насиченим виявився день й для дошкільнят ДНЗ №20, ДНЗ №28 та ДНЗ №35 м. Чернівців, а також ЗДО №2, ЗДО №3 м. Заставна та ЗДО №2 м. Сокиряни. Вогнеборці розповіли малечі, наскільки важливо дотримуватися правил безпечного поводження з вогнем, що треба робити у разі виникнення пожежі і чого не слід допускати в жодному разі. Водночас, рятувальники продемонстрували дошкільнятам мультфільми на протипожежну тематику та роздали тематичні розмальовки.

Профілактичні бесіди у навчальних закладах провели рятувальники в містах Герца, Заставна, Хотин, Новодністровськ та Сокиряни. Спілкуючись зі школярами, рятувальники  нагадали їм правила пожежної безпеки, яких слід дотримуватись влітку. Особливу увагу вогнеборці звернули на дотриманні правил поведінки під час відпочинку на воді. Працівники Служби порятунку навчили школярів, як діяти у разі виникнення пожежі. Зокрема, діти дізналися про види первинних засобів пожежогасіння та правила їхнього використання, а саме вогнегасника.

Чималу увагу дітей також було приділено правилам поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів. Так, фахівці Групи піротехнічних робіт завітали до школярів в ЗОШ №27 та ЗОШ №31. Піротехніки розповіли дітям, яку небезпеку несуть такі знахідки та дії в разі їх виникнення.

   

   

   

   

   

   

   

 

 

Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Чернівецька область: рятувальники навчають громадян не допускати пожеж у житловому секторі — | Новини Буковини
Next post В якому стані палац Терещенків та чому не реставрують. ВІДЕО