Чернівецька область: учні й дошкільнята вчаться дбати про власну безпеку у рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності — | Новини Буковини

Read Time:1 Minute, 57 Second

Щодня рятувальники області організовують у навчальних закладах десятки цікавих, пізнавальних та корисних заходів для дітей, адже триває Тиждень знань безпеки життєдіяльності. Фахівці Служби порятунку намагаються пояснити дітлахам, що дбати про свою безпеку – важливо й зовсім не важко, якщо дотримуватись відповідних правил. Сьогодні саме цих правил працівники Головного управління ДСНС навчали вихованців ДНЗ № 8, ЗОШ № 8 і ЗОШ № 5 міста Чернівці, учнів Грушівського НВК, Валякузьмінської та Волоцької ЗОШ у Чернівецькому районі. Також бесіди про те, як не допустити пожеж, про що слід пам’ятати під час відпочинку вели рятувальники з учнями у Анадольському НВК і Каплівській ЗОШ Дністровського району, з вихованцями середньої та старшої груп ДНЗ «Ясне сонечко» міста Новоселиця та з дітьми Їжівського ЗДО «Мерцішор» Чернівецького району.

У Грозинському НВК, Колінковецькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів Дністровського  району, в Кам’янецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів та Їжівському ліцеї Чернівецького району рятувальники ознайомили школярів з пожежно-рятувальною технікою, спеціальним спорядженням, яке працівники Служби порятунку використовують у своїй роботі. Діти теж спробували побути на мить «рятувальниками»: за допомогою гідравлічного інструмента розтискали і розрізали металеві конструкції; гасили умовну пожежу, використовуючи вогнегасник; сиділи в кабіні пожежно-рятувального авто, уявляючи, що їдуть на виклик; приміряли бойовий одяг. Подібний захід організували й у місті Чернівці – для діток, що навчаються у Чернівецькому обласному навчально-реабілітаційному центрі № 1.

Четвертокласники Горбівської ЗОШ теж долучились до Тижня знань. Дітлахи завітали у гості до 13 державної пожежно-рятувальної частини міста Герца, де рятувальники показали їм, як працюють вогнеборці, як виїжджають на пожежі та, користуючись можливістю, нагадали правила безпеки.

Навчали дітей сьогодні не тільки правил пожежної безпеки, а й інших дій у разі різних надзвичайних подій. Зокрема, фахівці групи піротехнічних робіт провели уроки у ЗОШ № 24 та ЗОШ № 28 у обласному центрі. Піротехніки розповіли учням, що робити, коли помітив підозрілу знахідку, що заборонено при виявленні вибухонебезпечних предметів, навчили правильних дій у таких ситуаціях. Також піротехніки продемонстрували макети артилерійських снарядів, гранат часів минулих Світових війн, пояснили дітям, що на території Чернівецької області такі застарілі боєприпаси знаходять досить часто, тому важливо знати, що робити при виявленні подібних знахідок.

Цей день був насичений різними заходами, проте попереду заплановано ще чимало – Тиждень знань безпеки життєдіяльності триватиме до 18 травня.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

 

 

Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post РОДИНА ЯЩУК. ПРО СІМ’Ю, ЧИЇ СЕРЦЯ ПОЄДНАЛА СЛУЖБА ПОРЯТУНКУ — | Новини Буковини
Next post Громади Житомирщини можуть отримати 355 млн грн додатково