Чернівецький район: рятувальники навчили вихованців табору правил безпеки у різних надзвичайних ситуаціях – | Новини Буковини

Відпочинок дітей має бути не тільки корисним, а й обов’язково безпечним. З цією метою рятувальники спільно з працівниками поліції завітали до дітей, котрі зараз відпочивають у таборі в с. Ржавинці Чернівецького району. Під час зустрічі фахівці Служби порятунку та поліцейські разом навчили дітлахів, а принагідно й працівників табору, першочергових дій на випадок виникнення надзвичайних ситуацій, правильного користування первинними засобами пожежогасіння та правил безпеки.

Зокрема, вогнеборці пояснювали присутнім, до яких наслідків призводять пустощі з вогнем, як у приміщенні, так і на вулиці, недбалість при використанні різноманітних електроприладів, залишене у лісі розпалене багаття. Рятувальники наголосили, що небезпека може чатувати на людину й під час відпочинку, якщо вона, наприклад, не дотримуватиметься правил безпечного поводження на воді. Фахівці Служби порятунку  роздавали дітям листівки та спонукали ніколи не ігнорувати правил безпеки. Окрім того, на практиці рятувальники продемонстрували, як скористатись первинними засобами пожежогасіння – за допомогою вогнегасника ліквідувати умовну пожежу.
Загалом, подібні заходи працівники Служби порятунку проводять регулярно, адже спілкування з рятувальниками — чудова нагода для юного покоління дізнатися якнайбільше про те, як захиститись від небезпеки та вберегти своє життя.

    

Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області

 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *