Чернівецький район: рятувальники обговорили питання цивільного захисту з головами ОТГ — | Новини Буковини

Read Time:54 Second

8 квітня у місті Новоселиця під головуванням заступника начальника Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області Андрія Андроняка відбулася семінар-нарада із головами об’єднаних територіальних громад на тему «Розбудова системи цивільного захисту та реалізація заходів захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій на базовому рівні місцевого самоврядування».

На заході були присутні голови Новоселицької, Магальської, Ванчиковецької, Боянської, Топорівської територіальних громад Чернівецького району, особи, відповідальні за цивільний захист у територіальних громадах, представники Новоселицького районного сектору ГУ ДСНС, працівники обласного Головного Управління ДСНС.

Під час семінару заступник начальника ГУ ДСНС України у Чернівецькій області Андрій Андроняк виступив перед учасниками заходу та звернув їх увагу на основних напрямках забезпечення ефективної реалізації у громадах заходів щодо захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій. Головам громад було доведено інформацію про важливість підтримки боєздатності місцевих пожежно-рятувальних підрозділів у ОТГ та  забезпечення їх належного функціонування, утворення підрозділів з питань цивільного захисту, організації оповіщення та укриття населення.

Фахівці Служби порятунку надали відповіді на питання, які підіймалися головами громад у контексті реформування системи цивільного захисту.

   

 

Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Рятувальники нагадують про важливість дотримання пожежної безпеки у житловому секторі — | Новини Буковини
Next post «Слепая печать» без клавиатуры — технология SelfieType от Samsung | Гаджеты и технологии