Чернівецький район: рятувальники провели для школярів екскурсію пожежною частиною – | Новини Буковини

 

 

11 червня до рятувальників 9 державної пожежно-рятувальної частини м. Кіцмань завітали школярі Кіцманської ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Нещодавно у дітей розпочались літні канікули, багато часу вони проводять на самоті, без нагляду дорослих. Саме тому, аби попередити виникнення надзвичайних ситуацій за участі дітей, рятувальники нагадують їм правила безпеки життєдіяльності.

Фахівці Служби порятунку ознайомили школярів із спецтехнікою та пожежним обладнанням. Також, рятувальники продемонстрували присутнім апарати захисту органів дихання та зору, які призначені для роботи у задимленому середовищі. А для того, щоб діти змогли відчути себе справжніми вогнеборцями, рятувальники дали змогу приміряти їм спецодяг та захисні каски, а також посидіти у кабіні пожежного автомобіля.

Окрім цього, під час екскурсії школярам  нагадали про безпечне поводження під час перебування вдома та на вулиці, а також навчили дітей правильних дій в разі виникнення пожежі.

   

  

 

 

Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області


Previous post Триває кампанія з вакцинації рятувальників ДСНС: особовий склад отримує другу дозу вакцини від Covid-19 – | Новини Вінниці та області
Next post Представник Головного управління ДСНС показав високі спортивні результати на Чемпіонаті України з легкої атлетики – | Новини Буковини

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *