Чи впливає Саакашвілі на політику в Україні » — новости экономики Украины | Экономика

Read Time:49 Second

Міхеїл Саакашвілі вже тривалий період входить у вищий політичний істеблішмент в Україні. При президентові Порошенку він займав посаду у виконавчій вертикалі української влади. Саакашвілі себе позиціонує як безкомпромісний борець з корупцією в Україні.

Глава уряду України Денис Шмигаль заявив в інтерв’ю грузинському агентству Interpressnews про те, що екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі «займає одну з посад в консультаційному органі в Україні», але на політику в країні не вливає.

«Важливо розуміти те, що Михайло Саакашвілі на сьогоднішній день громадянин України, він займає одну з посад в консультаційному органі в Україні. Він передає свій досвід реформ та консультує, в тому числі, і українські команди. Але він не має відношення до уряду, не впливає на політику України і, тим більше, на міжнародну політику України», – заявив прем’єр-міністр Украіни.

Зазначимо, що Саакашвілі був Президентом Грузії два терміни і відзначився прискореною реалізацією ліберальних реформ, ідеологом котрих був Каха Бендукідзе. В Україні Саакашвілі не спрацювався з командою Президента Порошенка і був вигнаний з країни.

Український журнал «Економіст»

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post У правоохоронців немає успіхів у встановленні замовників вбивств відомих журналістів — Венедіктова
Next post Чому українська влада робить ставку на РНБО » — новости экономики Украины | Экономика