Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Дала землю, щоб здали її в оренду чоловіку? Судитимуть сільську старосту — Новини Кропивницький

Read Time:48 Second

На Кіровоградщині судитимуть посадовицю, яка без сесії передала землю автовцям, які здали її в оренду її чоловікові.

zemlja dolaru

Як повідомляє пресслужба прокуратури, таким чином вона завдала державі збитки в мільйон гривень. Про підозру зач. 2 ст. 364, ч.2 ст.366 КК України повідомили голові ОТГ, депутату сільради та землевпоряднику.

Слідство вважає, що колишня сільська голова одного із сіл Олександрійського району (нині староста сіл) за змовою з іншими посадовцями підробили заяви аяв громадян, а також протоколи та рішень сесій та передали у власність учасників АТО та чорнобильців шість земельних ділянок загальною площею 12 га. Насправді ж відповідних засідань сесій сільської ради не проводили. В

Після того як люди набули правп власності на земелю, вони здали її в оренду юридичній особі, керівником якої є чоловік старости.

Примітка, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *