Дніпровський район: людям нагадали правила пожежної безпеки в побуті — Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

Read Time:40 Second

16-го вересня фахівці відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій Дніпровського району центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області закликали мешканців дотримуватись правил пожежної безпеки та бути обережними, обігріваючи свої оселі.

В ході проведення заходу рятувальники наголосили, що дотримання правил пожежної безпеки в побуті допоможе врятуватись від біди. Вогнеборці радили не використовувати для обігріву приміщень несертифіковані та саморобні нагрівальні прилади та газові кухонні плити, у разі використання серійних нагрівальних пристроїв, установлювати їх таким чином, щоб уникнути перекидання, витримувати належну відстань від приладів електроопалення до горючих матеріалів і конструкцій, намагатись уникати перевантаження електричних мереж, не вмикати одночасно побутові електроспоживачі значної потужності та тримати запальнички та сірники у недоступних для дітей місцях.

Наприкінці заходу кожному проінструктованому мешканцю вручили інформаційні листівки з корисною інформацією та радили у разі надзвичайної події телефонувати «101»!


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Павлоградський район: рятувальники та поліцейські поспілкувались з підростаючим поколінням — Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області
Next post Минулої доби рятувальники 4 рази залучались до ліквідації пожеж — Новини Чернігова та Чернігівщіни