Дніпровський район: рятувальники нагадали мешканцям правила пожежної безпеки в приватному секторі – Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

21 липня рятувальники Дніпровського району нагадали мешканцям селища Солоне правила безпеки у приватному житловому секторі.

Під час заходу фахівці ДСНС обговорили із населенням найпоширеніші причини виникнення пожеж та найефективніші способи їх попередження. Мешканці отримали пам’ятні листівки, де вказано основні недоліки в монтажі та експлуатації електрообладнання, правила поведінки під час відпочинку на природі та поблизу водойм.

Також зроблено акцент на забороні спалювати сухостій, випалювати стерню та сміття на присадибних ділянках, викидати недопалки та не загашені сірники з вікон машин, на суху лісову підстилку та розводити і залишати без нагляду багаття в лісі. Варто пам’ятати, що найчастіше пожежі виникають в результаті людської недбалості та неуважності. Мешканців проінформували про основні правила пожежної безпеки, а також провели профілактичні бесіди щодо виникнення пожеж через необережне поводження з вогнем, чи дитячі пустощі з вогнем.

Пам’ятайте! Виконання елементарних правил пожежної та особистої безпеки зможе зберегти життя та врятувати майно від вогню.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *