Дніпровський район: вогнеборці закликали мешканців берегти екосистеми від вогню — | Новини міста Дніпро та області

Read Time:36 Second

4-го червня співробітники Дніпровського районного управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели  роз’яснювальну роботу з жителями селища Петриківка.

Як свідчить проведений аналіз, Петриківська громада вкрай уражена пожежами в природних екосистемах, здебільшого це займання сухої рослинності, що зосереджені за межами населених пунктів.

Дані пожежі наносять вкрай тяжкі екологічні наслідки, адже природні екосистеми являються зеленими легенями нашої планети.

Основними причинами таких займань, зазвичай, являється людська недбалість або безвідповідальне ставлення громадян до елементарних правил пожежної безпеки.

Під час проведення профілактичного заходу рятувальники нагадали мешканцям правила пожежної безпеки під час відпочинку на природі, налаштували їх на відповідальне ставлення до збереження екосистем, попередили щодо заборони випалювання сухої рослинності та закликали дотримуватись правил пожежної безпеки під час робіт на присадибних ділянках.


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post м. Кам’янське: фахівці ДСНС провели профілактичну роботу щодо запобігання пожежам в екосистемах — | Новини міста Дніпро та області
Next post Порушення правил пожежної безпеки у житловому секторі призводить до смертельних випадків та травмування громадян під час пожеж! — | Новини Вінниці та області