Дністровський район: рятувальники провели навчання із відпрацюванням рятувальних робіт на воді — | Новини Буковини

Read Time:51 Second

Чимало людей в літню пору полюбляють відпочивати біля водойм. Не дотримуючись елементарних правил безпеки, громадян може спіткати біда. Для того щоб бути готовими до різноманітних ситуацій на водних об’єктах рятувальниками були проведені навчання із відпрацюванням рятувальних робіт на воді. Навчання були проведені в с. Атаки Дністровського району.

Участь в навчаннях брали особовий склад управління реагування на надзвичайні ситуації Головного управління ДСНС, працівники Групи водолазних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення, а також начальники ДПРЧ-5, ДПРЧ-7, ДПРЧ-8, ДПРП ДПРЧ-8, ДПРЧ-10.

В ході навчань рятувальники відпрацювали способи порятунку людини, яка тоне  на воді.  За допомогою човна рятувальники дісталися до потерпілого, подали йому рятувальне коло та доставили потерпілого до берега. Окрім цього, рятувальники продемонстрували свої навички щодо надання першої домедичної допомоги умовному потерпілому.

По завершенню практичної частини було підбито підсумки навчань та обговорено дії щодо фахової підготовки учасників, а також питання щодо організації та виконання рятувальних робіт на воді на території Чернівецької області.

   

   

 

Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post м. Чернівці: школярі відвідали музей пожежно-рятувальної справи Буковини — | Новини Буковини
Next post Житомирська прокуратура звільнила з-під варти добровольця, якого планували видати РФ