Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

До | Новини Вінниці та області з робочим візитом завітала делегація Посольства Республіки Індія в Україні — | Новини Вінниці та області

Read Time:1 Minute, 39 Second

28 жовтня до ДСНС України з робочим візитом завітала делегація Посольства Республіки Індія в Україні.

Так, почесні гості на чолі з головою канцелярії Посольства Республіки Індія в Україні Амбарішем Вемурі, висловили вдячність Службі порятунку України за надання гуманітарної допомоги Індії для боротьби з гострою респіраторною хворобою Covid-19 у травні-червні 2021 року.

“Ми цінуємо допомогу та підтримку країн, які не лишили нас у біді під час загострення пандемічної ситуації в нашій країні. Хочу подякувати від себе особисто та від Посла Республіки Індія в Україні за те, що надали кисневі концентратори в той момент, коли вони нам були необхідні. Це зіграло вирішальну роль. До того ж, це був чудовий досвід, який показав, як ми можемо разом злагоджено працювати”, — наголосив Амбаріш Вемурі.

У відповідь, заступник Голови ДСНС Руслан Білошицький відзначив, що Україна не могла стояти осторонь погіршення ситуації з поширенням гострої респіраторної хвороби Covid-19 в Індії. Тому, відповідно до Указу Президента України та на виконання розпорядження Кабінету Міністрів, ДСНС разом з іншими заінтересованими органами виконавчої влади та у тісній співпраці з Посольством Республіки Індія в Україні, й було передано Товариству Червоного Хреста Індії вантаж гуманітарної допомоги для боротьби з Covid-19, а це — 400 кисневих концентраторів.

“Ми маємо надію, що передане обладнання допомогло пом’якшити наслідки поширення гострої респіраторної хвороби Covid-19 та врятувати найбільш цінне — людські життя”, — додав Руслан Білошицький.

У свою чергу, він також подякував іноземним партнерам за підтримку України у боротьбі з Covid-19, адже саме з Індії у лютому 2021 року до нашої держави прибули перші півмільйона доз вакцини від коронавірусу CoviShield.

Насамкінець, обидві сторони висловили сподівання на подальшу співпрацю та розвиток дружніх стосунків між Україною та Індією.


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *