До вересня курс EUR/USD досягне позначки 1,25 » — новости экономики Украины | Экономика

Read Time:53 Second

Оскільки ми пройшли пік переоцінки винятковості США, глобальне зростання повинно розширитися, а відставання в вакцинації і зростанні має прийти в норму. Це має сприяти поверненню ширшої слабкості долара США, на думку економістів Deutsche Bank, які вважають європейські валюти головними бенефіціарами — вони прогнозують, що до вересня пара EUR/USD подолає позначку 1,25.

«Не дивлячись на значне зростання прибутковості в США, торгово-зважений курс долара США знаходиться в нижній частині діапазону, який переважав з 2015 року. Розбіжність говорить про крайні макродисбаланси — зростанні споживання, але відставання в створенні робочих місць. В результаті ФРС, ймовірно, стане останнім центральним банком G10, який скоротить покупки активів в цьому році, в той час як дефіцит поточного рахунку США продовжує погіршуватися».

«Євро продемонстрував значну позитивну нелінійність диференціала процентних ставок, коли прибутковість облігацій стає позитивною, і якщо ЄЦБ скоротить покупки активів раніше ФРС, це повинно ще більше допомогти євро».

«Торгово-зважений курс долара знаходиться на важливому технічному рівні: нижня межа діапазону, який переважав з 2015 року. Ризики зміщені в бік подальшого зниження. Ми очікуємо, що пара EUR/USD досягне рівня 1,25 в літні місяці».

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Вартість золота підвищиться до нових значень » — новости экономики Украины | Экономика
Next post НБУ планує зменшити часткy державного сектора в банківській системі » — новости экономики Украины | Экономика