Довідки та документи про щеплення учителів будуть перевірятися на достовірність – Новини Львова та області

Read Time:1 Minute, 59 Second

 14.09.202114.09.2021 Новини Освіта Суспільство

Міністерство охорони здоров’я буде перевіряти документи про щеплення чи протипокази до вакцинації, які надають працівники шкіл.

Про це розповів головний санітарний лікар України Ігор Кузін на інтерв’ю з медичною експерткою ЮНІСЕФ.

Керівництво МОЗ співпрацює з представниками Міністерства внутрішніх справ і Служби безпеки стосовно перевірок документів, які надають працівники навчальних закладів.

“Безумовно, ми отримуємо, формально і неформально, довідки про медичні протипокази, а інколи навіть підроблені довідки, які пред’являються в закладах освіти. І в нас налагоджена співпраця з МВС і СБУ, щоби не лише перевіряти ці довідки, а фіксувати, що ці довідки є підробленими, і з’ясовувати, де вони були придбані“, – заявив Кузін.

За словами санлікаря, по кожному навчальному закладу уже зібрана інформація про кількість персоналу та працівників, які вже вакцинувалися проти COVID-19.

За створення та розповсюдження підроблених документів, які стосуються санітарних обмежень чи протидії захворюванням стаття 325 Кримінального кодексу України встановлює відповідальність від 17 до 51 тисячі гривень штрафу або до восьми років позбавлення волі, якщо це спричинило чиюсь загибель.

Додамо, Кабінет Міністрів України на позачерговому засіданні ухвалив зміни до постанови №1236, що встановлюють карантинні обмеження.

Про це повідомили в прес-службі МОЗ.

Зокрема, ухвалені зміни передбачають, що COVID-сертифікат матиме дві опції: “жовтий” або “зелений” та міститиме інформацію про вакцинацію, негативний результат тестування або одужання від COVID-19. Так званий “жовтий” сертифікат матиме інформацію про перше щеплення, а “зелений” – про повний курс.

У разі введення жовтого рівня епідемічної небезпеки, вимоги до роботи закладів освіти будуть спрощені. Школи працюватимуть за умови наявності не менше 80% працівників із “жовтими” чи “зеленими” COVID-сертифікатами. Такі норми раніше анонсувало МОЗ.

Обмеження жовтого рівня не будуть застосовуватися, якщо щонайменше 80% працівників закладів освіти матимуть “жовтий” чи “зелений” COVID-сертифікат.

У разі введення червоного рівня епідемічної небезпеки заклади освіти працюватимуть, лише якщо 100% працівників мають “зелений” COVID-сертифікат.

COVID-сертифікати матимуть кольорові відмітки виключно в цифровому форматі, друкувати на папері відповідного кольору не потрібно.

Постанова набирає чинності через 7 днів із моменту публікації. На момент написання новини постанова ще не опублікована.

  • У Червоноградському районі, завдяки прокуратурі, територіальній громаді повернуть землю вартістю майже 6 млн грн
  • Вакцинальна кампанія в області: кого і чим вакцинують
  • Через 10 днів в Червонограді запрацює станція знезалізнення води
  • Проблематика доріг потребує першочергового вирішення – Белзька громада працює над стратегією свого розвитку
  • У Соснівці відбудеться етно-фестиваль «Брама часу»

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post “Вразливі родини за збереження сімейних традицій і цінностей” – ГО “Ніка” реалізувала важливий проект – Новини Львова та області
Next post 12 вересня у Сокалі відбулись спортивні змагання серед людей з інвалідністю – Новини Львова та області