Експерти iFixit розібрали новий 24-дюймовий Apple iMac (ФОТО) |

Read Time:56 Second

Експерти вивчили внутрішній світ моноблока, корпус якого став найтоншим в серії. Як виявилося, майже всі комплектуючі комп’ютера розмістилися на мініатюрній системній платі, а демонтаж більшості з них без паяльника або апаратний апгрейд просто неможливі.

Рентгенівський знімок iMac демонструє цікаву особливість пристрою. За логотипом Apple розмістилася спеціальна прямокутна металева пластина, яка виконує роль антени. У центрі моноблока передбачені два кола, що нагадують батарейки типу «таблетка». Виробник також розмістив в корпусі дві металеві пластини, які імовірно використовуються для розсіювання тепла.

Популярні новини  Фінальну версію Apple iPhone 13 Pro показали на якісних зображеннях

Дисплей iMac (2021) приклеєний до корпусу, і його демонтаж вимагає спеціального інструменту. Представники iFixit відзначили, що при створенні пристрою Apple відмовилася від додаткової металевої перегородки для обмеження доступу до коннекторам і з’єднувальним шлейфам.

Всередині iMac розмістилися материнська плата, динаміки і два невеликих вентилятора. Оперативна пам’ять, процесор і накопичувач розпаяні, що виключає ремонт або заміну комплектуючих без допомоги сервісного центру. Єдиний апгрейд, який доступний користувачеві – це покупка USB-хаба для збільшення кількості інтерфейсних портів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

  • Все новости по теме:
  • Apple
  • iFixit
  • iMac
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Meizu Watch зможуть працювати без смартфона |
Next post Розкрито терміни анонса нових ноутбуків Apple |