Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Фірма незаконно розводила рибу в Іскрівському водосховищі — Новини Кропивницький

Read Time:55 Second

 

Олександрійська окружна прокуратура відсудила у рибогосподарської компанії Іскрівське водосховище, що на річці Інгулець,яким фірма самовільно користувалась з 2019 року.

 

Depositphotos 40187597 S

Як повідомляє пресслужба прокуратури області, вартістю 351 млн грн.

Починаючи з кінця 2019 року тов «Рибодобувна компанія «Рибгосп» зареєстроване в селі Вільне, Криворізького району Дніпропетровщини, без наявності будь-яких правовстановлюючих документів використовувало вохосховище загальною площею 723 га для риборозведення та вилову риби.

Відзначимо, що поскільки Іскрівське водосховище використовується для забезпечення централізованим питним водопостачанням абонентів міста Жовті Води й прилеглих до нього селищ, воно взагалі не підлягає передачі у користування для рибогосподарських потреб.

Ні Петрівська селищна рада, ні КП «Жовтоводський водоканал» Дніпропетровської обласної ради у підпорядкуванні яких була водойма не подали до суду на фірму, тоді це зробила прокуратура.

У свою чергу фірма мала Науково-біологічне обґрунтування рибогосподарської експлуатації Іскрівського водосховища, а також погодження на роботу до 2029 року від Управлінням охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Кіровоградській області та Державним агентством рибного господарства України суб`єкта господарювання.

Тепер за рішенням Господарського суду Кіровоградської області фірма має звільнити ділянку, але за роки незаконного використання не понесе ніякої відповідальності.

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *