Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/sipred03/public_html/wp-content/themes/extendednews/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Фотограф XX сторіччя робив надвідверті знімки | Новини культури та мистетства

Read Time:1 Minute, 54 Second

Культура Неділя, 31 жовтня 2021 12:46 Культура На межі непристойного: фотограф XX сторіччя робив надвідверті знімки17   Коментувати Роздрукувати

  Хельмут Ньютон - німецько-австралійський фотограф, який зробив революцію у світі модної фотографії, його роботи задавали тренди. Фото: 24smi.org Хельмут Ньютон — німецько-австралійський фотограф, який зробив революцію у світі модної фотографії, його роботи задавали тренди. Фото: 24smi.org

31 жовтня 1920 року народився один із найяскравіших майстрів фотографії XX сторіччя німецький і австралійський фотограф — Хельмут Ньютон.

Він робив не просто відверті знімки: іноді його роботи були на грані непристойного. Власні роботи Ньютон називав «дослідженням сексуальності».

У дитинстві Хельмут ходив зі старшим братом у квартали «червоних ліхтарів» Берліна, де спостерігав за жінками. Свою першу камеру купив у 12 років і знімав безперервно.

До 18 років Ньютон жив досить безтурботно завдяки своїм батькам. Тато керував маленькою фабрикою гудзиків, мама керувала сім’єю. Згодом Хельмут переїхав до Сінгапуру, а потім до Австралії, де прийняв австралійське громадянство.

Там Ньютон одружився з актрисою Джун Браун, яка теж стала фотографом. Саме вона надихала майстра у пошуках свого художнього стилю у фотографії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Справжньому фотографу все одно, скільки він проповзе по-пластунськи за метеликом — Olya Helga

«З тих пір як я був підлітком, в моїй техніці фотографування змінилося небагато. Спочатку я працював влітку при денному світлі, а взимку фотографував своїх подружок за допомогою двухсотватної лампи. Тепер я доріс до такої ж лампи потужністю в п’ятсот ват», — зазначав Хельмут Ньютон про фотографію.

Хельмут Ньютон - німецько-австралійський фотограф, який зробив революцію у світі модної фотографії, його роботи задавали тренди. Фото: Хельмут Ньютон Хельмут Ньютон - німецько-австралійський фотограф, який зробив революцію у світі модної фотографії, його роботи задавали тренди. Фото: Хельмут Ньютон Хельмут Ньютон - німецько-австралійський фотограф, який зробив революцію у світі модної фотографії, його роботи задавали тренди. Фото: Хельмут Ньютон Хельмут Ньютон - німецько-австралійський фотограф, який зробив революцію у світі модної фотографії, його роботи задавали тренди. Фото: Хельмут Ньютон Хельмут Ньютон - німецько-австралійський фотограф, який зробив революцію у світі модної фотографії, його роботи задавали тренди. Фото: Хельмут Ньютон

У 1961 році Хельмут опинився в Парижі. Відтоді він приступив до регулярної роботи для французького видання Vogue, яке відкрило художника світу. З того часу виразні моделі Ньютона постійно з’являлися на обкладинках усіх знаменитих журналів мод. Він став одним із найбільш високооплачуваних фотографів світу: його гонорар за знімальний день складав $5000.

Серед моделей Хельмута були Палома Пікассо, Крістіан Діор, Карл Лагерфельд, Клаудія Шифер, Наомі Кемпбелл. Ньютон знімав на різні теми: від традиційної фотографії мод до етюдів з оголеною натурою, від еротики до сміливих експериментів та філософських роздумів на теми життя та смерті.

Майстер працював над деталями в кадрі, що і зробило його світовою знаменитістю, а його знімки — вершиною фотомистецтва.

«Мені не потрібно ідеальне тіло, це нудно. Для мене еротика — це обличчя, а не статеві органи.

Буржуазні жінки більш еротичні, ніж перукарки або секретарки. Жінка з вищого суспільства сексуальна за своєю природою. Я знаю, що таке бідність, і мене вона не цікавить. Я вважаю за краще знімати багатих людей. Бідних людей фотографувати занадто просто», — казав майстер.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *