Голова АП Андрій Богдан розповів, чому потрапив під люстрацію

Read Time:1 Minute, 13 Second

Богдан підкреслює, що несправедливо потрапив під дію закону про очищення влади (люстрацію).

Глава адміністрації президента України Андрій Богдан наголошує, що несправедливо потрапив під дію закону про очищення влади (люстрацію), а президент Володимир Зеленський не порушив закон його призначенням, інформує Ukr.Media.

«Так, я потрапив під закон про люстрацію абсолютно несправедливо. Я закрив одну дуже корупційну схему, яка виводила 2 млрд грн на рік при всіх владах. І автор цієї корупційної схеми при Міністерстві юстиції був один з авторів закону про люстрацію», — сказав він в ефірі одного з телеканалів.

Богдан зазначив, що при прийнятті закону про люстрацію посади глави адміністрації президента і його заступники були виведені з-під державної служби. «І якщо я можу займати якусь посаду на території України, то це глава адміністрації президента або його заступники. Тому в цьому немає порушення ні норм моралі, ні норм закону», — заявив він.

Глава АП вважає, що закон про люстрацію дуже непрофесійно прописаний. «Настільки непрофесійно прописаний закон, що кожен, хто хотів вийти з-під дії цього закону, з'їздив у відрядження на один день на територію бойових дій, отримав статус учасника бойових дій і під люстрацію не потрапляє. А тисячі порядних людей, які нічого поганого в житті не зробили, захищали інтереси суспільства, до сих пір знаходяться під дією цього закону», — пояснив він.

Як відомо, Андрій Богдан з 2007 по 2010 працював заступником міністра юстиції України, потім заступником міністра Кабінету міністрів (2010-2011) і урядовим уповноваженим з питань антикорупційної політики (2013-2014).

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post У Мінфіні розповіли, що тарифи на комуналку не знизять
Next post Чернігівський район: піротехніки ДСНС знищили ручну гранату Ф-1 — Новини Чернігова та області