Голова ДСНС визначив пріоритетні напрямки роботи на наступний квартал — | Новини міста Дніпро та області

Read Time:1 Minute, 59 Second

28 травня у Державній службі України з надзвичайних ситуацій відбулася нарада із керівниками територіальних підрозділів, під час якої керівництво ДСНС обговорило стан реагування на надзвичайні події і небезпечні виклики упродовж першого кварталу 2021 року. На заході також був присутній перший заступник Міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

Він зауважив, що ДСНС має великий потенціал і той темп, з яким покращується забезпечення підрозділів по всій Україні має тільки нарощуватися.

«Не можна не побачити як за останній час змінилася філософія та в цілому підхід до питання забезпечення особового складу та переоснащення підрозділів новою технікою. Ми бачимо позитивні зміни і це допомагає вам якісно виконувати поставлені завдання в зонах реагування та надавати допомогу», — сказав Сергій Яровий. Він також відмітив, що рятувальники продовжують утримувати лідерські позиції у рейтингу довіри громадян до суспільних інститутів та підкреслив, що із наближенням купального сезону, з огляду на попередні виклики, необхідно посилити роботу із громадянами щоб попередити трагічні події на воді.

Голова ДСНС Микола Чечоткін у свою чергу погодився із думкою першого заступника Міністра щодо необхідності постійно навчатися і робити висновки.

«З кожної події, з кожної надзвичайної ситуації ми маємо робити висновки, які у майбутньому дозволять не лише ефективніше спрацювати у конкретному подібному випадку, а й попередити його», — додав Микола Чечоткін.

Про результати роботи за визначений період доповів Перший заступник Голови Служби Олег Мельчуцький. Він зазначив, що кількість класифікованих надзвичайних ситуацій у порівнянні з минулим роком збільшилась на 33,3 %.

«Щодоби підрозділами Служби ліквідовувалось близько 170 пожеж. За цей час було врятовано на пожежах 568 людей та не допущено знищення вогнем 6 тис.500 будівель і 530 одиниць техніки», — прозвітував Олег Мельчуцький.

Щодо виконання завдань на сході України, то у першому кварталі в зоні проведення ООС знешкоджено понад 8 300 ВНП та очищено 350 га території. В рамках гуманітарного розмінування території країни знешкоджено більше 10 тис. ВНП, а площа очищеної територія склала 470 га.

У підсумку, за результатами наради Голова ДСНС визначив подальші пріоритетні завдання на наступний квартал. Зокрема, йдеться про заходи з протидії пожежам в екосистемах, готовність підрозділів на випадок ускладнення військово-політичної обстановки, продовження виконання завдань у зоні ООС, — у цьому питанні Микола Чечоткін звернув увагу керівників підрозділів на забезпечення безпеки для особового складу, залученого до відновлення зруйнованого житла у прифронтових населених пунктах та розмінування. Також Микола Чечоткін нагадав про важливість вакцинації рятувальників від Covid-19 та наголосив на посиленні роботи із населенням щодо попередження нещасних випадків на водоймах.


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Увага! Попередження про погіршення погодних умов — Новини Чернігова та області
Next post Хмільницький район: рятувальники провели спеціальні об’єктові тренування — | Новини Вінниці та області