Голова ДСНС зустрівся із делегацією компанії-виробника пожежної техніки DESAUTEL/Echelles Riffaud та представниками Посольства Франції в Україні — | Новини Буковини

Read Time:1 Minute, 4 Second

13 травня, в рамках чергового етапу реалізації українсько-французького Проєкту постачання пожежних автодрабин від французької сторони для потреб ДСНС, відбулася протокольна зустріч керівництва Служби із делегацією компанії-виробника пожежної техніки DESAUTEL/Echelles Riffaud. Участь у заході взяли Голова ДСНС Микола Чечоткін, заступник Голови ДСНС Руслан Білошицький, президент групи DESAUTEL Жером Десотель, генеральний директор компанії Echelles Riffaud Бенжамін Кустієр, представники Посольства Французької Республіки в Україні, а також представники Апарату Служби.

Президент групи DESAUTEL особисто висловив увагу українській стороні в рамках роботи над спільним Проєктом. Голова ДСНС також відзначив спільну ефективну роботу у цьому напрямку та зауважив, що 13 травня для Державної служби з надзвичайних ситуацій розпочався новий етап власного розвитку: «Надзвичайно важливим етапом реалізації Проєкту стало підписання сьогодні Рамкового договору між  Урядами наших країн щодо офіційної підтримки посилення захисту населення, територій та навколишнього природного середовища України від надзвичайних ситуацій, свідками чого ми з вами мали честь стати. Цим Договором Уряд Французької республіки надав Уряду України офіційну підтримку, призначену для фінансування Проєкту, а українською стороною наш Проєкт включено до пріоритетів Уряду України».

Микола Чечоткін подякував французькій стороні та висловив сподівання, що цей крок призведе до суттєвого підвищення пожежно-рятувальних спроможностей ДСНС, а з огляду на плани локалізації частини спільного виробництва на потужностях вітчизняних спеціалізованих підприємств — ще й допоможе розвинути національну виробничу базу. 


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Липовецькі рятувальники провели громадську акцію “Запобігти.Врятувати.Допомогти” — | Новини Вінниці та області
Next post Вижницький район: рятувальники провели профілактичні заходи у житловому секторі — | Новини Буковини