Херсонщина на порозі «червоної» епідзони » Новини Херсона

Read Time:1 Minute, 0 Second


Головний санлікар Херсонської області Юрій Ромаскевич попереджає, що регіон скоро увійде в «червону» епідзону. За останню добу тільки в Херсоні 162 нових випадків захворювання на ковід. І, мовляв, врятує нас вакцинація.  
«За останні декілька днів ми реєструємо різке збільшення нових випадків цієї хвороби! На жаль, ця тенденція зберігається, зростає рівень госпіталізації, збільшується кількість випадків важкого перебігу, багато летальних випадків… Найближчими днями область досягне показників до 500 випадків на добу! Прошу Вас всіх зрозуміти що причин такої ситуації лише 2, а саме — низький рівень вакцинації серед населення та масове нехтуваня карантинними обмеженнями! Мушу повідомити — ми стрімко наближаємось до показників так званого червоного рівня епідемічної небезпеки! Особливо важка та загрозлива ситуація в місті Херсон (+162 випадки за минулу добу), та Херсонському районі», — написав лікар на своїй сторінці в соцмережі.  А може не лише низька вакцинація сприяє збільшенню кількості хворих? Транспорт, магазини та інші громадські місця взагалі перестали перевіряти на дотриманння карантинних вимог. Люди майже перестали носити на обличчях маски, і на це перестали звертати увагу контролюючи органи.  

А ще одна причина росту захворюванності — це зниженння якості надання поліклінічної допомоги населенню. Тільки днями Херсон наизнанку повідомляв, як херсонка з температурою та іншими симптомами намагалися потрапити до сімейного лікаря, але пішла з лікарні ні з чим.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *