Херсонські автоперевізники відмовилися платити данину Колихаєву » Новости Херсона

Read Time:1 Minute, 22 Second

Мер Херсона Ігор Колихаєв провів зустріч з міськими автоперевізниками.

Зустріч була таємною, без присутності медіа.

По-перше, за своєю традицією мер Херсона змусив запрошених людей чекати його півгодини у приймальній. А на зустрічі були власники і топ менеджери серйозних компаній, які звикли витрачати час раціонально.
По-друге, Колихаєв розпочав бесіду з «наїздів» на перевізників, мовляв, прийшли винуватці міських проблем.
Мер Херсона «запропонував» перевізникам добровільно внести гроші на цільовий фонд міськради, який було створено минулого тижня. Аргуметом для грошових внесів став бізнес перевізників, який начебто і руйнує дороги , і за рахунок цього фонду їх ремонтуватимуть.
Ця ідея не особливо сподобалася присутнім.

«Ми не проти допомогти місту, але я особисто не хочу вносити гроші на ваш рахунок. Незрозуміло куди ви їх витратите і хто буде вирішувати, яку дорогу ремонтувати. Якщо на те пішло, я краще за свій рахунок відремонтую під’їзд до зернового терміналу, який розбивають мої машини. Ми всі зареєстрували свій бізнес в Херсоні, платимо тут чималі податки, і платити ще додаткові побори не будемо », -заявив один з перевізників.

Його підтримали колеги, заявивши, що платити на якийсь рахунок вони не будуть.

Ця відмова розлютив Колихаева, який вирішив свою злість зігнати на представника Укртрансбезпеки. Його Колихаєв публічно назвав корупціонером, що забезпечує квитками машини з перевантаженням.

Представник Укртрансбезпеки в боргу на таке хамство не залишився і заявив, що тільки що офіційна особа може заявити про злочин.

«Якщо у вас є факти моїх протиправних дій, то давайте зараз викличемо поліцію і ви напишіть заяву. Ви, як і я, зараз перебуваєте в офіційному статусі і такі заяви слід оформити », — заявив він.

Після цього мер знітився, не чекаючи відсічі ні від перевізників, ні від представника Укртрансбезпеки. І зустріч закінчилася нічим.джерело

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Previous post Сергій Козир виділив своїм товаришам ділянку в водоохоронній зоні » Новости Херсона
Next post Вибори у 87-му окрузі: Ставши на шлях Януковича, фініш буде аналогічним » Новости Херсона