Херсонську школу переводять на дистанційне навчання через неякісно зроблений ремонт » Новини Херсона

Read Time:39 Second


Херсонський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови І ступеня – гімназія» № 56 з 8 вересня тимчасово працюватиме дистанційно  
Дах будівлі відремонтований настільки неякісно, що перебування дітей у навчальному закладі небезпечно.Про це повідомляє Depo.Херсон з посиланням на прес-службу Херсонської міської ради.Повідомляється, що ремонтні роботи проводило ТОВ «Хімекопром» на замовлення управління освіти Херсонської міськради. 


Нещодавно на парапетах даху будівлі щойно відремонтованої школи виявили тріщини та інші проблеми, які роблять приміщення небезпечним для перебування там дітей. 


Міське управління освіти направило офіційного листа підряднику з повідомленням про проблему, запросило експертів для оцінок. Окрім того, питання  буде розглянуте на найближчому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Там, враховуючи висновки спеціалістів, приймуть рішення що робити далі.  
А поки що діти навчатимуться дистанційно.
 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *